January 5, 2011

just cross your fingers it's a happy new year!

yeni yıl gecesinin en büyük atraksiyonu bütün odun stoklarımızı eriten şömine oldu, ateşe bakmaktan bönleştikçe aşağıdaki şarkıyı bir daha bir daha ve bir kere daha çaldık, insana deri pantelon giydirtiyor, sabah kalkıp votkaya uzanası falan geliyor. myles kennedy'yi de ailece bağrımıza bastık.

">

yeni yıldan bi süre önce de emailimde bunu buldum, çok güzel oldu; dünyanın pek güzel gruplarından the veils'in sezona uygun yeni şarkısı, bi de ep geliyomuş ay sonuna doğru.

First Frost by The Veils

bi sene olmuş nerdeyse yazmayalı. önümüzdeki yazılarda: evde dobermann köpeği ve terasta ladin ağacı yetiştirmek, yapı marketten alınan salon bitkileri için internette saatler harcamak, çirkin mobilyalarımızı neden sprey boyayla boyamamalıyız, nikah şekeri gerçekten çok mu lazım, ekilen sümbül soğanları acaba tutar mı, bahar gerçekten gelir mi, muzlu kekler ve daha neler.
hadi hayırlısı.

4 comments:

 1. şimdi tek tek bakacağım bu konulara değinmiş misin diye... :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Terasta ağacı beceremedik, salon bitkilerinin hiçbirinin adını blmiyorum hala, sprey boyalar hep döküldü, nikah şekeri tamamen saçmalık, sümbüller o kış tuttu, bir daha tutmadı. Baharlar geldi geçti. Muzlu kek çok güZel olur.
   Naapıyosun burda be deli misin. Yıl

   Delete
  2. Ay. Yıl 2011 diycektim. Cuma la bugün, naapıyosun burda? :D

   Delete
 2. kedili yastık kılıfıyım şu an... yokbe, gözüme toz kaçtı! o.O

  :P

  ReplyDelete