June 14, 2011

ofh.


üstüste kaç gündür durumum yok.
14 yıldır şahsi irademin sandığa yansımasını bekliyorum, yansıtmayan allah yansıtmıyor. koko'nun bu resmiyse hislerimi yansıtıyor.
dün oy verdikten sonra koko'yu sokağa çıkarttık Z.'yle, it-çek-sürükle usulü, sırtımdan ter aktı. bugün de sağ kolum acıdan zonkluyor, et kesilmesi derler ya, öyle işte. tasmanın koluma sardığım yerleri de yer yer derimi yüzmüş. burdan ders çıkarması gereken grup "oğğğ ben büyük köpenk seviyorum" diyen kızkardeşlerim. eğer yolda düzgün yürüyen ve laf dinleyen büyük köpeğiniz olsun istiyorsanız eğitim vermeniz lazım. eğitim verme meselesi de annemin hayal ettiği gibi köpeğinizi okula bırakıp eğitimi tamamlanınca hepsi pekiyi karnesiyle teslim almak şeklinde olamıyor maalesef. sizin de orda olmanız, köpeğinizle antreman yapmanız gerekiyor, eğitimciler size yol gösteriyor. buna üşeniyorsanız, aynen bizimki gibi at arabası çekecek kuvvette bi enerji bombesiyle uğraşmak zorunda kalırsınız.
netice itibariyle koko de la bombe beni yollarda sürüyerek, kendi tasmasıyla kendini boğarak bizi kavaklıdere sosyetesine kepaze etti. o etmediyse bile ben sokak ortasında koko'nun annesinden pek de hoş olmayan şekillerde bahsederek skandala imzamı çaktım zaten.
eve geldik çek-sürükle-öğür-yuvarlan, seçim sonuçlarını aldık, sonra bi ağırlık çöktü üzerimize, kalkar inşallah 3-5 seneye.

2 comments:

  1. Replies
    1. Hakikaten ha. O gün oy kullanan halime acıdım okuyunca, 2011'de bu kadar mutsuz değilmişim. Şimdi daha çok şey biliyorum, daha mutsuzum.

      Delete