July 31, 2011

datça stayla

ankara'dan datça'ya otobüsle gitmek hayatımın hatası oldu. yanımdaki kız uyurken kafasını omzuma koydu, benim dizlerim tutuldu falan. 12buçuk saat sonra eski datça sapağında attım kendimi otobüsten dışarı.
aradan geçen 3 gün içersinde 4 kilo kadar bakliyat bi o kadar da pilav ve bulgur hazmettim, 20 yaşında kızlar oğlanlarla araziye inince yaşlandığımı bi kere daha farkettim, mesut yar'a röportaj verdim.

neden böyle bişey olduğunu bilen varsa haber versin bana, tahminimiz sahil beldelerini gezip program falan yaptığı yönünde.

ben çalışır gibi yaptım, mesut yar da yanıma gelip "kolay gelsin, naapıyorsunuz" dedi, bu bikaç kere tekrarlandı. ben de kamera karşısına geçen halktan biri gibi heyecanlanıp kedi osuruğu gibi bi sesle normal insanların kesinlikle ilgisini çekmeyecek uzmanlık alanım hakkında bilgi verdim. sesim çatladı, gözüm seğirdi.

neyse.

şu anda muhtarın kahvesindeyim, laptopun şarjı bitiyor. yan masada mantı yiyen ailenin ergen oğlu cep telefonundan son ses ergen rock dinliyor mantısını yerken. anneler babalar kendinize gelin, bu normal bişey değil. sevimli hiç değil. çocuğu terlikle dövdüğüm sahnelerin fantezilerini kurarak kazı evine dönüyorum.öptüm.kib.bye.

No comments:

Post a Comment