August 21, 2011

yanlarım ağrıyor

kazdık kazdık su çıktı, ben de eve döndüm. yalan aslında, daha fazla delip örnek alacağım yer kalmayınca patron eve gitmeme izin verdi, "daha karpuz kesecektik" esprisini duymamazlıktan geldim, aslında çok saykodelik komik biridir. kamil koç seyahatin suratsız muavinine çok teşekkür etmem gerekiyor, hiç ummadığım bi şekilde toprak örneklerini koyduğum kutuların üzerine bavul koymamış, hatta iki kutuyu kendi eşyalarıyla kaldırmış. yeminlen teşekkür edeceğim sana tezimin başında, çok muhterem bi insansın.
bi miktar ishal, bi yangın, bi hafif güneş çarpması, ölü bi yılan ve öldükten sonra bi de üstüne yanan bi horozla bu yazın ilk ayağını atlattım. pazartesi maraş'a gidiyorum ve her şey yeniden başlıyor. üstelik daha sıcak hava, daha fazla dağ başı ve daha fazla stresle.
eve dönüşümü isveç köftesiyle kutladık, kaç zamandır gözüm olan yemek masasını da aldık. kocam the barbarian sırtında çıkardı 6 kat. şu anda bi bira içerek saksı gibi oturmaktayım. sonra temiz pijama giyip hunharca uyumayı planlıyorum. siz ayakları halıya basanlar, geceleri kafalarını kendi yastığına koyanlar, biliniz ki yazları birileri size için için küfretmekte.

No comments:

Post a Comment