October 1, 2011

pot burning people, unite and take over

cuma akşamını nasıl geçirdiğimi anlatmak konusunda tereddütlerim vardı ama köpeğimin yeşil çapaklarıyla çıtayı zaten inebileceği kadar aşağıya indirdiğimi farkettim.
evet.
bi gece önceden suya bastığım barbunya fasulyelerini haşlamaya başladım dün gece. sonra uyumuşum. ben uyumazdım ama koko üstüme yatmış, ısı ve basınçla kendimden geçtiğimi düşünüyorum. uyandığımda mutfakta kara bulutlar vardı. ocağı ve mutfağın kapısını kapatıp uyumaya devam ettim. bikaç saat önce evdeki tencere sayısının asgari miktarda olduğunu farkedip tencereyi kurtarmanın yollarını aramaya başladım. (ebleh gibi gugıla yazdım yani.)
ilk tıkladığım site beni sanırım bi tür paralel evrene taşıdı, bana benzeyen ama tam olarak da benzemeyen 74 kişiyle karşılaştım. 74 yorumu da okuduktan sonra kalkıp kendime votka yapmam gerekti.
hayatımı boku püsürü birbirinden ayırarak kazandığımdan kelli, bu 74 kişiyi de 5 gruba ayırdım:

1. tencere yakanları küçümseyen ve böyle bişeyin başlarına asla gelmeyeceğini düşünenler,
2. tencereye bulaşık makinası deterjanı ve su koyup kaynatmayı önerenler,
3. bulaşık makinası deterjanına bulaşık makinası ilacı diyenler,
4. tencere yakıp annesinin kendisini öldüreceğinden korkanlar,
5. tencereyi porçöz, çamaşır suyu ve atom çekirdeğiyle doldurup allaha yakaranlar.

kadın profili çok acayip, % 90 gibi bi oranla reçel, sütlaç, dolma, pilav, mercimek çorbası, brokoli, kabak tatlısı falan yaparken ya face'ye dalınmış ya mynet'te oyuna, bi kısım da kalkıp pazara gitmiş ve başlarına bu felaket gelmiş. ben kendimi salak hissetmiştim tencereyi yakınca fakat şu anda bambaşka bi boyut kazandı bu durum. önem falan kazandı. ya da 75imizin de kafası toksik madde kaynatmaktan iyi oldu, bilemiyorum. herkese ayrı ayrı yorum yazmak istiyorum.

- dibi tutan tencereler i,cin annemden ogrendigim yontemi ben de basima geince uyguluyorum ve kesinlikle ise yariyor. Icine bolca camasir suyu…hani su kivamli olanlardan dokup 1 gece bekletiyoruz,ertesi gun kabuk gibi kalkiyor ve direk yikiyoruz.
+ ertesi gün tencereden alıp yüzümüze maske yapıyoruz, sonra direk reçel yapmaya başlıyoruz.


-bildiğimiz çamaşır suyu dibi tutmuş tencereye cezveye vs.. koyulur.bir gece o şekilde bekletilir.sonra yıkanır.dibi tutmuş tencereden eser kalmıyor
domestos ace klorak hepsi olabilir
+ merhaba seni çılgın izmirli. denizi kız, kızı klorak kokan şehir, sana da selam olsun!

-cok kötü bi sey yha baska bi yöntem bilen varsa söylesinnn :D
+s@n@ cheyrekh @LtıN t@K@r gecherim.

-ALAYINIZ TENCERE YAKMIŞ TEK ÇÖZÜM HURDACI HAHAHAHAHAHAA:)))
+ kötü kalpli birisin ve bu gece karma tencere kılığında yatak odana gelecek. bitch.

-muhaha darı kaynatırken nete dalmışım tencere dibin kara benimki siziznkinden kara oldu…
+nete dalma direk dal, mesela saat 10da buluşalım kordon'da. muhaha.

-6 aylık bir bebeğim var. Sağolsun ona çorba yapayım dedım. Altı da kısıktı, ama çocuk olunca akıl kalmadı bende. O ağlayınca onunla ilgilenirken unutmuşum. Bir baktım ki kokular geliyor, aynı resimdeki gibi olmuş. İyi ki şu internet var, bir bakayım dedim. Şimdi deneyeceğim. Hepsini cifle kaynattım, ama şimdi diğerlerini de deneyeceğim. İnşallah tertemiz olur….
+ bebeği de cifle kaynattın. biliyorum bunu yaptın.

-ayyyyyyyyyyyy kızlar benim eltim yaktı ev de al kalmadı lanet tencere bu reklam sayesinde bitti
+aaaaaahahahahahaha haaayyyyyyyyyyy aaaaaaaahhahahahahaha haaaaaaay benim adım çalıkuşuuu. anlamadım ben.

-annem bnm azıma…. edicek valla bittim sosis yapıyodum tava yandı ne yapıcağımı bilmiyorum LÜTFENNN YARDIM EDİNNN !!!!! YOKSA DAYAĞI YİCEM :(
+ sen iyi birine benziyorsun. sağolsun anneni de 2 üstteki cifli yöntemle halledersin diye düşünüyorum.

-Evdeki bütün temizlik ürünlerini katıp tencerede kaynatıyorum, inşallah işe yarar.
+ ve işte sen.. sen insanlığın umudusun. filmlerde zombiler dünyayı ele geçirdikten sonra yaşayanların lideri olan ve onları kurtaran karakter sensin. 

herneyse, ben de tencereyi bulaşık makinası deterjanıyla kaynattım, sonra biraz ovunca çıktı yanıklar. ama kafam çok karışık şu anda. bi ara ütü yapmaya başlamıştım, ona devam edeyim bari. ütü huzursuz ruhların bi numaralı terapisidir. her şey eninde sonunda düzelir.
kardeşim de gittikten sonra kocam the barbarian halime üzülüp televizyondaki kadınların french manikürlerini göstermeye başladı bana. elinden gelen kız sohbetinin bundan ibaret olduğunu belirtti. yanık tencere evreni onun tahayyül sınırlarının bi hayli dışında kalıyor tabi. naapsın.

No comments:

Post a Comment