December 24, 2011

beybi?

kar başladı nihayet, azar azar yağıyor, ankara'da hava ıslak ve gri. çok perişan uyandım, şimdi enerjim yerine geldi.
gazetelere baktım. kadınlara o.spu, erkeklere komünist diye hakaret eden trt genel müdürü için buraya tıklayabilirsiniz mesela. bi kadına alenen o.spu denmesi vatan gazetesi için magazin haberi kategorisine giriyormuş. kadın şarkı söylüyor ya, çok da ciddiye almayabiliriz herhalde.
bizi yönettiğini sanmaktan aklını kaçırmış, et yiyemediği için aptallaşacağını düşünen bi garip milletvekilinin haykırışı için de şurayı tıklayabilirsiniz. çocuk kandırır gibi "milletvekilinin borcu olursa beyni ölür, önemli şeyler düşünemez" dediği kısmı özellikle beğendim. yani hangimiz zombiler tarafından yönetilmek ister ki?

evet beybi yani, dışarsı soğuk, hayat boktan. şu kahve bitsin, kendime iş yaratmaya karar verdim. aylardır atamadığım dekorasyon dergilerinden beğendim fotoğrafları kesip scrapbook yapmak istiyordum, ona başlayabilirim. ütü yapabilirim. bi tane beyaz çikolatalı-kırmızı yaban mersinli kurabiye tarifi vardı, onu yapabilirim.

barbar conan ofise gitti, annemle babam kahve içip kitap almaya kızılay'a inmişler, koko'nun üzerine battaniye örttüm uyumaya başladı, kardeşim Z. şu anda leeds'e doğru yolda olabilir, mr. and ms. denham'larda krismıs yemeği yemek üzere. ben de bunu dinliyorum.

no matter how far wrong you've gone
you can always turn around
turn around turn around turn around
you may come full circle
and be new here again

No comments:

Post a Comment