December 4, 2012

slash geliyormuş vuhuu!

ergenliğimin önemli bi kısmını guns'n roses hayranı olarak geçirdim, slash'e çok hastaydım. şimdi daha tımbır tımbır şeyler dinliyorum ama insan unutamıyor. yıllar geçti aradan, slash yanına myles kennedy'i aldı, çalıp söylüyorlar beraber, bu konuyla ilgili hislerimi nerdeyse 2 sene önce yazmışım.

2 şubat'ta istanbul'da olacaklarmış. biletler şurda. bu akşam alıyoruz biz karı-koca 2 bilet. şu dakika itibariyle de ben diyete giriyorum. içine girmem gereken dar pantolonlar falan var. şimdi bu yanal birikmelerimle gidip orda zıp zıp zıplayamam, kendime de geçkin rakçı dedirtmem. o yüzden gelsin bi dilim kepek ekmekleri, gitsin yağsız salatalar. vesileyle çanta askısı olarak kullandığım kondüsyon bisikletini de kullanıma sokarım belki. ay çok heyecanlandım ben bu konser haberine!

paradise city, sweet child o'mine, slash'in son albümünden back from cali, starlight falan, hepsini avaz avaz söylerim. çok büyük ihtimalle de grip olur dönerim. ama olsun. bi tane de video koyayım bari. bu videoyu da bundan 18 sene önce her şeyden habersiz kordon'da oturan kendime yolluyorum. slash özentisi kareli gömleğim, dizleri patlak kot pantolonumla falan, ne salaktım kimbilir ahhahahha!


7 comments:

 1. ben axl rose hastası olarak kaldım, stephanie seymour'ı dövene kadar.

  şimdi ardıma kaş göz çizsem axlrose olur elbette.

  ReplyDelete
  Replies
  1. turuncu bi kütle olmuş axl rose. ben de kütle oldum yıllar içinde ama rengim sabit en azından.
   kar başladı j.

   Delete
  2. medyaya düşen son fotoğrafını görünce içimden ağlamak gelmişti valla, uyuşturucu yıpratıyor azizim. lakin hala kasım ayında november rain dinlemeden duramam, o ayrı... slash'in piyanonun üzerine çıkışı nasıldır ferminacığım..?

   Delete
  3. ahhh ahh o kendinden emin adımlarla piyanoya çıkışını unutmak mümkün mü? ne dinledim ben o use your illusion'ları çevire çevire, peheeyy.

   Delete
 2. neeeeeeğ :O
  gidemiyorum ya la ben yine lanet :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. niye yav? belki orda karşılaşırdık yanlara yanlara axl rose dansı yaparken? :)

   Delete