April 6, 2013

kokulu pul muuu?

postcrossingçi arkadaşlarım!
almanya kokulu pul yapmış! bu meyveli serinin pullarına böyle parmağınızı biraz sürtünce meyve kokusu geliyor. kart geldikten günler sonra farkettim ama olsun, çok heyecanlandım. çileklisi falan da varmış, bana bu aşağıdaki limonlu geldi geçenlerde.


8 comments:

 1. ooooo harikaymış yaaa fikre bayıldım. Bana da gönderir belki ilerleyen zamanlarda postcrossing'ten birileri:) daha benim kartlarım gitmedi ulaşsınlar da sonra heyecan dolu bekleyişlerim başlayacak. Kokulu ojelerin pabucunu dama attı yalnız bu kokulu pullar. Yine de ananaslı ojeyi denemek istiyorum bulabilirsem tabi çok güzel olduğunu söylüyorlar ananas seviyorsan sen de bir deneee:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. aaa bak o ojelerden alıp deneyecektim ben, tamamen unutmuşum! bakıyım bi sokağa çıkınca. kemirdim gerçi bu aralar tırnaklarımı bi miktar ama olsun :)

   Delete
 2. Replies
  1. ptt'ye ağlamayı düşünüyorum bunlardan yapsınlar diye :)

   Delete
 3. eski kartlarımı çıkartıp tek tek koklatacaksın bana şimdi... sınf sınf :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. yaa baksana bi hakkaten, çileklisi nasıl çok merak ediyorum :)

   Delete
  2. duygularımla oynama benim kadın! dudağımdaki çilekli parlatıcının kokusunu üzerinde çilek bile olmayan pulun kokusu sandım :))) buraya da yazıyorum ki zeka seviyem iyice anlaşılsın :)))

   o değil de... bütün kartları fare gibi tek tek koklarken farkettim ki rusya'da da var bu kokulu pullardan... şeftalilisi gelmiş bana... sınf sınf :P camışlı pulları bile kokladım daha da yok, bi tanecik, piiii!

   Delete
  3. ahhahhaha, bi hışımla gelip yazmış bi de :) <3

   çik izir dilirim gerçekten :) yollayacağım zarfla gönlünü almaya çalışacağım meheheh :)

   Delete