February 24, 2014

Babylon'da Konser

6 Mart'ta Babylon'da güzel konser var, ben burdan bakmakla yetineceğim, bir perşembe akşamı İstanbul'a ışınlanabilmem mümkün değil.

When Saints Go Machine Danimarkalı bir grup, nerden biliyorum diye düşünürken iki sene önce yazdığımı hatırladım. Yeni albüm çıkarmışlar o arada galiba. Şunu dinleyelim madem, kapalı hava ve eve dolan donuk boz ışıkla da pek iyi gitti.
6 comments:

 1. Bir perşembe akşamı seni İstanbul'a ışınlayacak makineyi bulamayan icat edemeyen bilim laboratuvarlarını bombalayasım var! Ne güzel olur İstanbul'a gelsen !

  ReplyDelete
  Replies
  1. İşte anca hızlı tren geldi memlekete. Pendik'te duruyormuş galiba, okur okumaz irkildim, şehir merkezini bulana kadar kötü yola düşerim ben, bilmiyorum hiç neresi neresidir.
   Ya valla halbuki haftasonu İstanbul'u falan yapan insanlardık, ne oldu böyle bilmiyorum. Geleceğim ama, o çay içilecek, o kek yenecek!

   Delete
 2. Sakın binme! Bir arkadaşımın eşi mühendis olarak çalışıyor yapımında. Ulaştırma bakanlığından tipler gelip tehdit etmişler yerel seçim öncesi mutlaka bitecek bu tren diye. Düşün artık! Yetiştirmeye çalışıyorlar şimdi. Resmen manyaklık.. Bekliyorum belki şehre Fermina gelir bir güzel orman olur olmasa da iklim değişir diyerekten :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Son durak Haydarpaşa olmadıkça öldürseler binmem zaten, öyle bir küçük ve salak heyecanım vardı, onu da aldılar elimden. Tahmin de ediyorduk zaten seçim öncesi itelediklerini, bir felaket yaşanmaz umarım.
   Baharla gelirim belki, bak hem romantik olur :)

   Delete