November 3, 2017

KoNbin YaBtım

Ay çok yorgunum bugün, neden böyle oldu? Bir de kimse şalanj yazmıyor diye söylendim buralarda, gidip bir saat uyuyacağıma mecburen oturdum yazıyorum.

Neyse zaten gündüz uyumak bana iyi gelmiyor, iyice gerzekleşiyorum. Günün bilgisi: Çok eklektik ve bir o kadar da sofistike giyinen biriyim. Yanda eklektiği görüyorsunuz. Sofistike olunca kazak ve yün çorap oluyor.

Turistik tişörtleri atamıyorum ben. Babam bunu getirdiğinde Sovyetler çökeli tabii çok olmuştu, gene de bir 15 senesi filan var. Ağzı burnu dağılmış biraz ama atmam. Atamam.

Şalvara da kazılarda alışıp hayatıma soktum. Dünyanın en güzel pantolonu, ne beden var ne bir şey. Küçük gelmiyor, büyük gelmiyor. Sadece geliyor. Sadece giyiyorsun ve başka da bir şey düşünmüyorsun. Beli düşük değil, iş yaparken kıç çatalına dertlenmek zorunda kalmıyorsun. Düşük bel gerçekten çok çirkin bir icat.

Eskiden böyle sokağa da çıkardım, Ankara biraz kuruttu beni. Zaten evden de mümkün mertebe çıkmadığım için bütün kombinlerimi köpeklere gösteriyorum.

Ay kombin deyince, başlamayacak mı yahu öyle programlar? Bir çöp televizyon girdabına çekilesim var.

7 comments:

 1. Bütün gün sokaktaydım. Burdan yoklama vereyim ben yine geceye kalıcam! :))

  Başlamış moda şeysi bir kanalda... efemine oğlan, gözlüklü kırsaç ve bir de demet şener’i gördüğümü hatırlıyorum. Saat, kanal, sansasyon henüz edinemedim.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Buldum, Stil Avcıları olmuş bu sefer, Fox'ta. Bakalım aradığım paçozluğu bulabilecek miyim :D

   Delete
 2. Bodrumun entellerine benzemişsin :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ay var benim genlerimde Bodrum entelliği, annem orijinal Bodrum enteli çünkü. 1970'lerden bahsediyorum tabii, şimdi nasıldır bilmiyorum :)

   Delete
 3. Şimdi tatlım şalvarın hareketli,tişörtte hareketli olunca göz yoruyor.Stilettonu birde clucth çantanı göremedim.Böyle kombil olmaz (oğlum kombil diyor:)Bizımla diğılsın

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ahhahhahha ay :D Ya evet nasıl çantasız çıktım yani gerçekten inanamıyoroam şu anda. Bir sonraki beni istemeye geliyolarmış kombilimle ikinizi de şaşırtıcam işalla.

   Delete