June 30, 2011

arıyorum,açmıyorsun


petburada.com'dan daha önce bahsetmiştim, bi kere daha bahsedeceğim, evrenin tozlu bi köşesindeki blogumdan reklam yaptığımı düşüneceğini sanmıyorum kimsenin.

koko'ya kemik, mona'ya mama, top mop ve bi adet de tırnak kaşıma tahtası sipariş ettim, ertesi gün geldi kargo. içinde elyazısıyla bi not buldum: "ferminadaza hanım, aradık aradık açmadınız, tırnak kaşıma tahtası kalmamış elimizde, ne yapacağımızı bilemedik, not yazarak haberleşmeye karar verdik. lütfen bizi arayın. sevgilerimizle, petburada.com".
aradım hemen, daha "ay ben bi not buldum kolinin içinde" der demez bi kahkaha patladı karşı tarafta. süper sevimli müşteri temsilcisiyle karşılıklı şaka kıyamet, tahtanın parasını iade ettiler. şaşkınlık içinde kapattım telefonu. halen de internetten alışverişin, yetmezmiş gibi müşteri hizmetlerinin bu kadar sevimli olabileceğine inanamıyorum. bikaç önceki alışverişimde de arayıp "kırmızı tasmayla mavi kayış almışsınız, yanlışlıkla yapmış olabilir misiniz, kayışın da kırmızısı var" diye uyarmışlardı, bilerek aldığım halde utanıp mavi kayışı kırmızıyla değiştirmiştim.

koko kolilerin kendine gelmesine o kadar alışmış ki, kedinin oyuncaklarını gün içinde teker teker arakladı, evin çeşitli köşelerine sakladı. baby cat kuru mamasını da akşam yemeği üstüne cila olarak yiyiyor. koliden koko'ya kemirme çubukları, mona'ya da küçük bi kutu ıslak mama çıktı, petburada.com'un hediyesi. velhasıl, gerçekten acayipsiniz orda çalışanlar, kendimi isveçli gibi hissettim. hastasıyız hepinizin.

No comments:

Post a Comment