June 25, 2012

yaşasın dolu posta kutusu!

kan ter içinde marketten dönerken posta kutusunda bi zarf buldum, içinden bunlar çıktı!


bi dizi atatürk'le beraber seyahat eden balıklı kart benim, tebeşirler koko'ya, müsaade ederse saç da boyayacağım. saçaklı beni pazartesi pazartesi çok mutlu etti, çok teşekkür ederim! kartı panoma astım, hatta zarfın üstündeki sarı çıkartmayı da usulca söküp çekmeceme yapıştırdım.

bu hakikaten sürpriz oldu!

3 comments:

 1. eneeee çabuk ulaşmış :)

  ama Koko'nun tebeşirlerden biri kırılmış :/

  şaşırtmaları severim, ni demek! ^_^

  ReplyDelete
 2. Merhaba;
  Saçaklı sayesinde sizi keşfettim harika oldu:) Yazılarınızı keyifle okumaya başladım bile. Bu deli kız harika zarflar yaratıyor, sürprizler yapıyor ve birini nasıl mutlu etmesi gerektiğini çok iyi biliyor. Tebeşirle saç boyama harikasını da sayenizde bu yaştan sonra keşfettik:) Bugün pembe ve mavi saçlarımla ofiste gülücükler saçıyorum. Kediciklerim de bunda bir şey var diye gözümün içine bakıp bakıp miykk miyyk miyavlayıp duruyorlar ama henüz ne olduğunu çıkartamadılar:)Çok sevgiler Cezayir'den.

  ReplyDelete
 3. olsun canım, una da dönüşebilirlerdi yolda, iyi gelmişler. vallahi heyecanlandırdın beni, ihihihi :)

  tuğba hanım, teşekkür ederim :) ben de okumaya başladım sizi. cezayir, fas, tunus çok merak ettiğim bi üçlüdür zaten. tebeşirle saç boyama işini de jardzy hatırlattı bana, senkronize olarak saçımızı boyuyoruz anlaşılan dünyanın çeşitli köşelerinde :)
  kedilerinizden şahsım adına birer makas alınız lütfen, ankara'dan serin akşam havası yolluyorum ben de sevgiyle :)

  ReplyDelete