January 15, 2013

adem efendi

şu saatten sonra dövme yaptırmak istediğimde gideceğim tek yer adem'in dükkanı. ha böyle adem falan yazıyorum diye sanmayın ki "dövmecim ve ben yaneee çok samimiyiz" gibi bi durum var, kesinlikle hatırlamıyor beni. bana 2 dövme yaptığı, bizzat ona yolladığım bi arkadaşımın bütün kolunu ve sırtını kapladığı halde üstelik. hatta ben ilk gittiğimde ankara'ya yeni yerleşmişti, saatlerce sohbet etmiştik, bütün hayat hikayesini biliyorum. ve fekat olmuyor olmuyor, yüzüme boş bakıyor adam.

geçenlerde birine şu aşağıdakini yapmış, çok beğendim. belki çiçekler falan renkli olsun isterdim ama "batsın bu dünya" çok güzel!


bi takım planlarımız var, eğer kardeşim, sarı kafalı soulmeytim ve aşağı ayrancı düşesi S. von den mandala birlikte gidersek o dükkandan içeri girebilirim diye düşünüyorum. adem'in dükkanı "storm tattoo", tunalı hilmi üzerinde, facebook sayfası da şurda.

14 comments:

 1. İyi oldu bunları öğrendiğim.
  İleride lazım olur belki.

  ReplyDelete
  Replies
  1. ne kadar geç o kadar iyi. küçükken param olsaydı allah bilir neler yaptırırdım, düşündükçe ürperiyorum :)

   Delete
  2. Ehehe.
   Benim de aklıma bir şeyler geliyor. Tabi benim de param yok, sadece geliyor. Bir de 30 sene sonra sevmezsem diye korkuyorum *.*

   Delete
 2. Yaaa Fermina ben şu yukarıdaki dövmeye bayıldım, hem de nasıl bayıldım. Gel gör ki canım o kkaadddar tatlı ki, bunun için sağlam acı hissiyatlı olmamk gerekiyordur di mi?
  Ben hamileliğimin son günleri doğurmaktan vazgeçecektim (elimde olsa) o derece canım tatlı yani bir kıstas vermek gerekirse.
  Zeki Müren'li bir atraksiyon bile bulunabilir, çok güzelmiş çok!

  ReplyDelete
  Replies
  1. zeki bey'i aklıma soktun bak şimdi :) dayanılmayacak kadar çok acımıyor aslında, daha ziyade irritasyon gibi. belki küçücük bi şey denersin bi gün, az acıyan bi yere :)

   Delete
 3. f.d. Hanım, bu adam ermiş (yani büyük usta, üstat)...

  Kesin bende yaptıracağım, Mart 15'de Ankara'dan geçerken uğrayıp; bütün her yerimi Kurt, yavru kurt, bozkurt, atıl kurt, uluyan kurt, bağıran kurt, savaşan kurt, ısıran kurt, avcı kurt, v.b. yaptıracağım...


  ReplyDelete
  Replies
  1. allahım ne kadar çok kurt! :) adem çok yetenekli gerçekten, hiç endişelenmeden gidilebilir. titiz ve temizdir de.

   Delete
 4. o kolla rakı içilir duble duble :)

  ReplyDelete
 5. 7 dövme yaptırdım 8.olan için derin araştırmalar yapıyoruz Dövmecimle ama biz hakkaten çok samimiyiz hatta bazen bu samimiyet o kadar can sıkıcı bir hale geliyor ki bir dövmenin düzeltmesini yapmak için 4 ay bekledi :)
  Ama senin yolun bir gün İstanbul'a düşerse ben de seni Burak'la tanıştırır ve de bir İstanbul Hatırası vücudunda taşımana yardımcı olurum

  ReplyDelete
  Replies
  1. bak mesela adem bu bütün kolunu sırtını falan kaplatan arkadaşımı adı ve soyadıyla hatırlıyor. demek ki daha cüretkar bi dövme yaptırmam lazım :)

   seve seve gelirim burak'a, ne güzel bi anı olur.

   Delete
 6. ben marmariste dövmecileri sevemedim ! bende dövme yaptırmak istiyorum ama bulamıyorum şöyle düzgün birini...
  ama ankarada ....

  ReplyDelete
  Replies
  1. ya evet, çok zor düzgün birini bulmak. ben adem'i internetten bulmuştum, yaptığı dövmelerin fotoğraflarına falan bakıp anca öyle gitmeye karar vermiştim. ölene kadar duracak vücudunda, herkese güvenemiyorsun.

   ankara'ya gelirsen bi gün haber ver, elele tutuşup gideriz :)

   Delete