December 4, 2013

Kakalar ve Kalpli Şeker


"Kakalar, kalpli şeker ve pelin dövmesi" yazarak bloguma ulaşılabiliyor olması çok hoşuma gitti. Bir blog daha açsam adını Kakalar ve Kalpli Şeker koyardım, bence beni çok iyi temsil ediyor bu konsept.

Bir de Pelin, bu çocuk seninle ciddi düşünüyor, benden söylemesi. Çocuk, laf aramızda sen de bir kere daha düşün bence bu dövme işini.


13 comments:

 1. :)
  ha haha hahha.
  ay dur ben de bakayım:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Merakla bekliyorum neticeyi :)

   Delete
  2. bulamadım ki ben:)

   aralık ayını gösteriyor sadece,
   emre aydın kağıt evler şarkısını ararken bulmuşlar benim blogu.
   çok bozuldum haaa.
   :)

   Delete
 2. bu isimde bir moda blogu olurdu bence.. takipci sayin da cok olurdu, sürekli paketler gelirdi eve, deneyip boguna koyman icin.
  kis geldi istanbula.. fena bir soguk var.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Gelenleri Koko'ya giydirirdim, ne güzel olurdu :)
   Buraya da geldi kış, evin içinde burnum üşüyor, çok fena. Bu tam kapının önünde ağlayan kedi bulma havası.

   Delete
 3. Peki elle taciz ve otobüste taciz edilen kız meselesini netcez :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tacizcisini telefonla videoya çeken kızsa, patladı o sanırım, adamcağız bir şey yapmamış galiba. Yok eğer fanteeezi için arıyorsa bunları, o zaman onu bayanlıköpekli diye gelen bir aşağılık vardı, onun yanına koycaz :)

   Delete
 4. Ayy insanlarımız bir acayipp. Bu yazını okuyunca ben de internette arattığım en garip şeyleri düşündüm de ne kadar masum kaldı bunların yanında:) Genelde tuhaf yemek tarifleri veya değişik hayvancıkları aratıyorum ben mirket gibi:) Ben de senden sonra kendi verilerime baktım ama bu kısmı bulamadım. Merak ettim benim sayfada neler arıyorlar acep? Bugün tekrar bakacağım. Bana da cezayire gelecek olanlar bazen çok komik sorular sorup çileden çıkartıyorlar dün biri yazmış mesela buraya gelecekmiş çalışmaya, bana ne kadar maaş veriyorlar diye soruyor. Abicim ben nereden bileyim maaşı o senin birebir şirketle halledeceğin bir konu dimi ama:) aynı statüde bile olsak benimle aynı işi de yapsa nasıl fiyat söyleyebilirim ki ben ona yani..ahh ahh bir de bunları yazabilsem kendisine. Ben yine oturup on saat laf anlatıyorum ne yapayım yazıktır diyorum:):) ne olacak benim bu hallerim?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Stats ya da istatistikler falan gibi yer olması lazım, ana sayfanda küçük bir ok var ya, ona basınca çıkanlar arasında. İnternet tuhaf bir yer :) Benim de aramalarım içler acısıdır biri baksa, uzun uzun cümleler yazıyorum "bilgisayarın ekranı dondu tuhaf bir ses çıkıyor" falan gibi :D
   Bu hallerimizle saçlarımız herkesten erken beyazlayacak, herkesten çok ağlayacağız, birbirimizi bulunca sevineceğiz, öyle geçecek hayat :) İyi olacak, valla bak.

   Delete
 5. ben yine mesaj almaya gelmişim gibi takıl "Bu hallerimizle saçlarımız herkesten erken beyazlayacak, herkesten çok ağlayacağız, birbirimizi bulunca sevineceğiz, öyle geçecek hayat :)" cümlene... insan hayret ediyor... :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aaa valla içgüdülerin kuvvetli senin, hep yolunu buluyorsun bir şekilde blog labirentlerinde :)

   Delete
  2. bu kadar kakanın, kalpli şekerin arasında nasıl başardım bu sefer ben de anlamadım... geçen böğrümde çıkan eşek gözü büyüklüğündeki sivilce sen gönül gözümmüymüş meğer! :P

   Delete