January 17, 2018

Geçen Sene 11 / Ceyn Fondalık

Geçen sene eylülde gene Urla'ya gitmişiz.


Özbek Köy burası, yemek yemiştik. Yan masada oturan ve uzaktan bile köpek görse çığlık atmaya başlayan kazık kadar kadın olmayaydı pek huzurlu bir akşam yemeğiydi. Çığlık ata ata ciğerlerimi söndüren kadın akabinde köpeğin fotoğrafını çekip instagrama koymayaydı belki o kadar sinirlenmezdim. (Sinirlenirdim.)

Sabah şunları gördüm:İlk fotoğraf için "LA Modern Sanat  Müzesi galası için kırmızı halıdayım" yazmış. İkincisinde "Bu da ertesi sabahki halim. Fermuarını açamadığım için elbiseyle uyudum. Bir kocam olmasını hiç bu kadar istememiştim," yazıyor.

Jane Fonda'yı sevmeyip de ne yapalım, kendiyle dalga geçebilen insan olmak ne güzel.

Çalışmaya gidiyorum, küçüklerin gözlerinden, büyüklerin alınlarının çatından öbüyorum.

5 comments:

 1. Abbavvv diyeyim, yukarıdaki kızkardeş alttaki anneanne :) Makyaj sen nelere kadirsin ama helal Jane teyzeme, kendiyle barışık teyzeme.
  Bulaştırdınız beni çelınçlara melınçlara, 52 hafta yetmezmiş gibi bir de Altın Küre filmlerine dahil oldum, nerede vakit bulup izleyecem yav onca filmi. Hep Saçaklı'nın yüzünden :))))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ben hayatta bitiremem Altin Küre çelıncını diye hiç sesimi çıkarmadım ama seyredebildiğim kadarını seyretmeye çalışıcam bakalım, çelınçsız :)
   Ya valla acaba kaç tane orta yaşını geçmiş meşhur kadın o sabah halini çekip de internetlere koyar, üstelik Ceyn 80 yaşında.

   Delete
 2. O elbiseyle nasıl uyunur ki sıkar o ya kaşındırır bi de ay ben darlandım. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ahhahhaha yaa bilmem ki, 60 senedir Holivud yıldızı kadın, herhalde daha önce de uyuduğu olmuştur gece elbisesiyle :D

   Delete
 3. çok alkollü akşamlarda çok kez üstümdekilerle uyudum, bu kadar iyi kalkabilmeyi bırak kendime bile görünmemeye çalıştım. kadın ünlüyüm dememiş yapıştırmış, helal olsun. <3 ay on sene sonra bile kendimi o elbisenin içine girebilir göremiyorum. nerde benim hindistancevizi yağım?! :P

  ReplyDelete